09050104309 _ 09050104308

داروهای سقط جنین در ایران

قیمت قرص میزوپروستول عوارض قرص سایتوتک

۱۴ مهر, ۱۳۹۷ - siteghors

بدون دیدگاه

قیمت قرص میزوپروستول

۰۹۰۵۰۱۰۴۳۰۹ _ ۰۹۰۵۰۱۰۴۳۰۸

    • اسهال و استفذاق که به سرعت قطع می شود

    • تب و لرز که به مرور کم می شود

  • خونریزی و سقط جنین

قیمت قرص میزوپروستول وارض قرص سایتوتک حتوای ما باید آن‌قدر روان و کامل و بی‌نقص باشد که مخاطب با یک نگاه و یک‌بار خواندن متوجه مطلب شود و نیازی به بازگشت و دوباره‌خوانی متن نداشته باشد.

ما در اینجا به ۴ ویژگی می پردازیم که به دستوری کلی در ذهن منتهی می‌شود و آن دستور این است: «مکث جایز نیست». رعایت هرکدام از ویژگی‌ها، گامی در جهت رسیدن به این هدف و تولید محتوای خوب است.

۱٫داشتن واژه‌های ساده

قرار نیست ما در تولید محتوا دایره‌ی واژگان خود را به رخ بکشیم. باید متنی خاص و متفاوت تولید ‌کنیم که خلاقیت و واژه‌های خاص در آن وجود داشته باشند.

اما باید به این نکته هم توجه کنیم که این واژه‌ها در عین زیبایی و نوبودن، باید معنایی روشن داشته باشند و باعث نشوند ذهن خواننده از فهم محتوا غافل شده و به جست‌وجو درباره‌ی معنای واژه بپردازد. درنتیجه در خواندن متن دچار مکث و سکته گردد.

شاید از خود بپرسید با رعایت این اصل پس سئو محتوا چه می شود؟ پاسخ روشن است، پیش از تولید محتوا باید لیست کلمات کلیدی در برابرتان باشد. از آن به بعد زیرکی شما در پرداخت موضوع و استفاده هوشمندانه از کلمات کلیدی در محتوا آنهم به صورت طبیعی باقی می ماند.

قیمت قرص میزوپروستول

۲. داشتن جملات کوتاه و قابل فهم

از درازنویسی دوری کنیم. به جمله‌های گروه جوهر در همین مطالب دقت کنید. به‌قول معروف سر و ته جمله باید مشخص باشد، نه اینکه خواننده به‌جای توجه به محتوا به‌دنبال پایان جمله بدود.

وقتی جمله‌ها طولانی باشند، ذهن خسته می‌شود و فقط به‌دنبال یک انتها برای حجم مطالب

ی که به طرف او فرستاده شده است می‌گردد. پس به‌شدت از نوشتن جملات طولانی پرهیز کنید و هر نکته و محتوای کوچک را داخل یک جمله بگذارید.

عوارض قرص سایتوتک
عوارض قرص سایتوتک

۰۹۰۵۰۱۰۴۳۰۹ _ ۰۹۰۵۰۱۰۴۳۰۸

siteghors

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما