09017476634 - 09050104309

خرید انلاین قرص سقط جنین,قرص سایتوتک,قرص میزوپرستول

سقط جنین با قرص و شیاف سایتوتک میزوپرستول

۱۴ مهر, ۱۳۹۷ - siteghors

بدون دیدگاه

قرص سایتوتک CYTOTEC – قرص میزوپروستول MISOPORSTOL

قرص سقط جنین ، نام محبوبی برای استفاده از دو قرص سایتوتک و میزوپروستول برای پایان دادن به بارداری است . به طور کلی این دو دارو تا هفته دهم بارداری قابل استفاده هستند . زنانی که بعد از هفته دهم بارداری ، نیاز به سقط جنین دارند ، باید در کلینک های تخصصی این کار را انجام دهند .

قبل از استفاده از قرص شیاف سقط جنین ، بایید یک سری معاینات فیزیکی ، سونوگرافی و آزمایش های خاصی را انجام دهید و پزشک راجع به سابقه پزشکی شما سوالاتی را از شما می پرسد تا بتوانید اولین قرص سقط جنین را استفاده کنید و سقط جنین موفقی داشته باشید .

دارو های سقط جنین تا چه میزان موثر هستند .

در اکثر موارد ، استفاده از دارو های سقط جنین بسیار موثر هستند . برای استفاده از قرص سقط جنین ، باید زیر نظر پزشک باشید تا پزشک از سلامت شما و انجام گرفتن سقط جنین ، مطمئن شود .

در برخی وارد که ممکن است سقط جنین صورت نگرفته باشد ، ممکن است نیاز به دریافت دوز دیگری از دارو و یا انجام سقط جنین در کلینیک تخصصی باشد .

عملکرد قرص سقط جنین چگونه است ؟

نگرانی راجع به سقط جنین با دارو در زنان بسیار متداول است ، اما اگر عملکرد این دارو های سقط جنین را بشناسند ممکن است نگرانی کمتری داشته باشد .

سقط جنین با قرص شیاف سایتوتک یا میزوپروستول

قرص های میزوپروستول با نام تجاری CYTOTEC به شک قرص های خوراکی ۲۰۰ میکروگرمی وجود دارد و اولین بار از آن برای درمان زخمهای معده استفاده شده است .

در یک تحقیق مشخص شد که مصرف حداکثر ۶۰۰ میکروگرم آن به صورت واژینال و یا ۸۰۰ گرم آن به صورت خوراکی تا ۹۵ درصد باعث سقط جنین در ۳ ماهه اول بارداری می شود .

متخصصان این رشته بهترین زمان برای سقط جنین با قرص سایتوتک و مصرف آن به صورت شیاف در بین هفته ۶ تا ۸ می دانند و تا ۹۸ درصد باعث سقط جنین در ۳ ماهه اول بارداری می باشد .

برخلاف تصور عموم هرچه سن بارداری بیشتر باشد شیاف سایتوتک اثر دهی بیشتری دارد .

قرص سایتوتک در بین هفته های ۴ تا ۵ بارداری اثر دهی ۵۰ درصد را داراست . در سن بارداری کمتر از ۶ هفته بهترین دارو آمپول پروستاگلندین می باشد که البته عوارض بیشتری از نظر درد شکمی و تهوع و اسهال شدید بی حالی و افت فشار خون نسبت به قرص سایتوتک دارد .

زمانیکه جنین در شکم مادر مرده باشد و ضربان قلب نداشته باشد خونریزی بیشتر رخ می دهد  زیرا به دلیل فوت جنین اتفاقات پیچیده ای در سیستم خونی مادر رخ می دهد که خون دیرتر لخته می شود بنابر این باید احتیاط لازم را داشته باشید .

سقط جنین به دو گروه تقسیم می شود .

گروه اول به سقط جنین غیر عمدی گفته می شود که به صورت خود به خود اتفاق می افتد .

گروه دوم عمدی می باشد که با استفاده از دارو ، موارد و کورتاژ جراحی توسط فرد باردار انجام می شود و در بیشتر موارد خطرناک است .

عوارض قرص سایتوتک

درد شکمی که معمولا از ۱۰ دقیقه بعد از مصرف قرص روع می شود

اسهال و استفذاق که به سرعت قطع می شود

تب و لرز که به مرور کم می شود

خونریزی و سقط جنین

نحوه استفاده قرص سایتوتک

این قرص به صورت واژنال زیر زبانی مصرف می شود با توجه به حداکثر اثر بخشی و حداقل عوارض جانبی ۴۰۰ میکروگرم میزوپروستول واژینال هر چهار ساعت و حداکٍر ۵ دوز است .

معمولاً متخصصان با توجه به سن بارداری و سیستم بدنی فرد باردار دو روش واژینال و زیر زبانی را برای مصرف قرص های توصیه می کنند . البته اکثر اوقات ترکیبی استفاده می شود .

۴۰۰ میکروگرم میزوپروستول خوراکی نسبت به ۲۰۰ میکرو گرم میزوپروستول واژینال سریعتر اثر می کند ولی عوارض جانبی بیشتری دارد .

استفاده واژینال موثر تر از زیر زبانی است .

رژیم پیشنهادی برای سه ماهه اول بارداری استفاده از ۸۰۰ میلی گرم واژینال هر ۱۲ ساعت تا حداکثر سه دوز است معمولا با توجه به سن بارداری در سه ماهه دوم متخصص این قرص ها را به شکل زیر توصیه می کند .

۱۳ الی ۱۷ هفته ۲۰۰ میکروگرم واژینال در ۶ ساعت تا ماکزیمم چهار دوز یعنی ۸۰۰ میکروگرم می باشد .

۱۸ الی ۲۶ هفته ۱۰۰ میکروگرم واژینال و ماکزیمم چهار دوز هر ۶ ساعت .

قرص سقط جنین,خرید انلاین قرص سقط جنین,لیدی ماما

باید توجه داشته باشید که ۴۰۰ میکروگرم میزوپروستول خوراکی نسبت به ۲۰۰ میکروگرم میزوپروستول واژینال سریعتر اثر می کند ولی عوارض جانبی بیشتری دارد .

خطرات سقط های مکرر جنین با قرص سایتوتک

سوراخ شدن رحم : ۲ الی ۳ درصد زنانی که سقط جنین می کند در معرض خطر سوراخ شدن رحم قرار دارند . بسیاری از این جراحات تشخیص داده نشده و درمان نشده باقی می مانند مگر اینکه معاینه لایاراسکوپی توصیه و انجام می شود .

خطر سوراخ شدن رحم برای زنانی که قبلاً زایمان کرده اند و یا هنگام سقط بیهوشی عمومی داشته اند افزایش می یابد .

پارگی های دهانه رحم :

پارگی های مشخص شد ه دهانه رحم که نیازمند بخیه زدن هستند در حداقل یک درصد سقط های سه ماهه اول رخ می دهد .

پارگی های کوچک تر یا جراحات میکرو که درمان نمی شود نیز در دراز مدت به تخریب سیستم باروری منجر می شود .

تخریب پایدار دهانه رحم متعاقب سقط ممکن است به شل شدن دهانه رحم ، زایمان زودرس و عوارض زایمان منجر می شود .

خطر تخریب دهانه رحم برای نوجوانان ، سقط های سه ماهه دوم و در مواردی که از لامیناریا برای اتساع دهانه رحم استفاده نمی شود ، بیشتر می شود .

siteghors

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما