09017476634 - 09050104309

خرید داروی سقط جنین

خرید دارو سقط جنین و اینکه داروی سقط جنین چیست ؟

۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - siteghors

1 دیدگاه

۰۹۰۵۰۱۰۴۳۰۹ _ ۰۹۰۵۰۱۰۴۳۰۸

سقط جنین خرید دارو سقط جنین

سقط جنین مطمئن و بدون خطر خرید دارو سقط جنین

خرید قرص سقط جنین
خرید قرص سقط جنین

۰۹۰۵۰۱۰۴۳۰۹ _ ۰۹۰۵۰۱۰۴۳۰۸


سقط جنین با قرص و شیاف سایتوتک میزوپرستول سالهاست که یکی از خواسته‌های زنان در روز جهانی زن آزادی سقط جنین است.

سقط جنین که در بسیاری از کشورهای پیرامونی عملی غیرقانونی محسوب می‌شود قرص هاي ميزوپروستول با نام تجاري سيتوتك يا سايتوتك Cytotec به شكل قرص خوراكي ۲۰۰ ميكروگرمي وجود دارد.

و اولين بار از آن براي درمان زخمهاي معده استفاده شده است. در يك تحقيق مشخص شد كه مصرف حداكثر ۶۰۰ ميكروگرم آن بصورت واژينال و يا ۸۰۰ گرم آن بصورت خوراكي تا ۹۵ درصد باعث سقط جنين در ۳ ماهه اول بارداري مي شود.
خرید دارو سقط جنین

ميزوپروستول با نام ميزوتك يا ميزو گلندين در قالب قرص هاي ۱۰۰ و ۲۰۰ ميكروگرمي در ايران توليد ميگردد نام تجاري آن سيتوتك يا سايتوتك مي باشد. اقدامات اوليه براي مصرف قرص سايتوتك انجام سونوگرافي واژينال و اطمينان از اينكه حاملگي شما داخل رحمي مي باشد.

اگر حاملگي خارج از رحم باشد حتما در اولين فرصت به يك دكتر مراجعه كنيد و نسبت به اتمام حاملگي اقدامات لازم را انجام دهيد. خرید دارو سقط جنین

روش هاي سقط جنین با قرص سايتوتك لازم به ذكر است كه روش مصرف قرص و دوز آن بر روي هر فرد به نسبت به شرايط سني و جسمي و همچنين مدت زمان بارداري متفاوت است.

پس حتي الامكان اگر به دكتر دسترسي داريد با وي مشورت نماييد. اين يك مقاله ترجمه شده است و روش روتين سقط را بيان ميكند. قبل از انجام هر كاري حتما با پزشك زنان مشورت نماييد.
خرید دارو سقط جنین

طرز مصرف قرص سايتوتك قبل از شروع مقداري غذا البته سبك ميل كنيد . چون بعد از مصرف قرص حالت تهوع به شما اجازه خوردن عذا را نخواهد داد.

نسبت به شرايط سني و جسمي و همچنين مدت زمان بارداري متفاوت است.پس حتي الامكان اگر به دكتر دسترسي داريد با وي مشورت نماييد. اين يك مقاله ترجمه شده است و روش روتين سقط را

سقط جنین

۰۹۰۵۰۱۰۴۳۰۹ _ ۰۹۰۵۰۱۰۴۳۰۸

siteghors

یک دیدگاه در “خرید دارو سقط جنین و اینکه داروی سقط جنین چیست ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما