اولین پریود بعد از سقط

اولین پریود بعد از سقط + مدت زمان و ویژگی‌ها

خونریزی پس از سقط متفاوت با اولین پریود بعد از سقط

خونریزی پس از سقط جنین امری طبیعی است و اگرچه ممکن است اولین پریود بعد از سقط شبیه به عادت ماهانه باشد، اما با آن فرق دارد. این خونریزی به علت خروج بافت‌های رحم ناشی از حاملگی روی می دهد. برخی از زنان پس از سقط جنین دچار خونریزی نمی‌شوند و تا اولين پريود بعد از سقط دچار خونریزی نخواهند شد.
روش های طبیعی سقط جنین

تعیین زمان خونریزی پس از سقط

زمان خونریزی شما بستگی به نوع سقط جنین به شکل دارویی یا جراحی دارد. اگر سقط جنین از نوع دارویی باشد، شما دو قرص دریافت خواهید کرد. اولین قرص تحت نظارت پزشک مصرف خواهد شد. این قرص با تاثیر بر روی جداره رحم باعث توقف در بارداری می شود. برخی افراد پس از مصرف اولین قرص دچار خونریزی می‌شوند.
قرص دوم پس از ترک بیمارستان یا کلینیک مصرف خواهد شد. این قرص باعث می‌شود که رحم محتویات خود را خارج کند. خونریزی ممکن است در عرض ۳۰ دقیقه تا ۴ ساعت پس از مصرف قرص دوم شروع شود. خرید قرص سقط جنین
شدت این خونریزی افزایش پیدا خواهد کرد تا زمانی که بارداری تمام شود. این حالت معمولا ۴ تا ۵ ساعت پس از مصرف قرص دوم روی می‌دهد. اما در برخی افراد ممکن است بیشتر طول بکشد. احتمالا طی یک بازه زمانی ۱ تا ۲ ساعته، متوجه خونریزی شدید و دفع لخته‌های خون خواهید شد. شدت خونریزی پس از چند ساعت باید کاهش پیدا کند. پس از آن، خونریزی بیشتر شبیه به قاعدگی خواهد بود. خرید قرص سقط جنین
اگر سقط جنین به صورت جراحی باشد، احتمالا بلافاصله پس از جراحی دچار خونریزی خواهید شد. یا اینکه ممکن است تا ۳ الی ۵ روز بعد از جراحی دچار خونریزی نشوید. به طور کلی جریان خونریزی سبک‌تر از عادت ماهانه است.
بعلاوه خونریزی ممکن است متوقف شود یا تا اولین پریودی شما ادامه داشته باشد. اگر خونریزی ادامه داشت، به مرور شدت آن کمتر خواهد شد. خرید قرص سقط جنین
اولین پریود بعد از سقط

مدت زمان خونریزی

پس از سقط جنین، چه به صورت دارویی باشد یا جراحی، خونریزی معمولا ۱ تا ۲ هفته طول خواهد کشید. در برخی افراد ممکن است جریان خونریزی بند آمده و بعد دوباره شروع شود.
خونریزی باید پس از یک یا دو هفته کاهش یابد. ممکن است به مدت چند هفته پس از آن، یا تا زمان اولین پریود بعد از سقط، دچار لکه بینی شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *