قوانین در مورد سقط جنین

قوانین در مورد سقط جنین

قوانین در مورد سقط جنین

بیایید متوقف شویم که قانون اقلیت باید قوانینی را در مورد سقط جنین داستان های علمی تخیلی به ما ارائه دهد قوانین در مورد سقط جنین

میسوری هنوز بیش از 45 سال به اولین ایالتی تبدیل نشده است که سقط جنین را به عنوان بخشی از مراقبت های بهداشتی ارائه نمی دهد. جورجیا ، آلاباما و می سی سی پی اخیراً نه تنها محدود کردن دسترسی به سقط جنین (تکیه به اطلاعات غلط) بلکه به چالش کشیدن قانون اساسی آن به سایر کشورها پیوسته اند. این آخرین مرحله از یک استراتژی ضد سقط جنین مبتنی بر شبه دانش است ، که پس از سال 2010 آغاز شد ، هنگامی که نیروهای محافظه کار در بسیاری از قوه مقننه ایالتی به قدرت رسیدند. از آن زمان تاکنون صدها محدودیت در مورد سقط جنین به تصویب رسیده است ، از دوره طولانی انتظار ، محدودیت های بیمه ای و محدودیت های کلینیک ها و پزشکان ، تا این لوایح اخیر که سقط جنین را در اوایل شش هفته از بارداری منع می کنند.

سقط جنین بادارو

ورود ما به این نقطه ، جایی که سیاستهای عمومی با مخالفت قاطعانه توسط متخصصان پزشکی و همچنین اکثریت آمریکایی ها ممکن است به زودی به قانون تبدیل شوند ، نشان می دهد که چگونه نهادهای سیاسی مغرضانه جای خود را به نیروهای ایدئولوژیک افراطی و بدون استدلال یا شواهد علمی می دهند. یک دموکراسی با عملکرد صحیح ، با تکیه بر اطلاعات و نهادهایی که به طور قضاوت در برابر مردم قرار دارند ، چنین نیروهایی را محدود می کند. احتمالاً سیاست سقط جنین در ایالات متحده با نهادهایی که در واقع برابری سیاسی و حاکمیت اکثریت را رعایت می کنند بسیار متفاوت است.

چنین سیاستهای افراطی تا حدودی غیرقابل استفاده است زیرا طرفداران علم ناخواسته و سازمانهای بزرگ پزشکی در مخالفت خود با صدای بلند صحبت می کنند. کنگره زنان و زایمان کنگره آمریکا به شدت مخالف قانونگذاری به اصطلاح “ضربان قلب” جنین (این زبان از نظر پزشکی نادرست است) مانند قوانینی که اخیراً در جورجیا و آلاباما تصویب شده است. آنها همچنین باید به مردم هشدار دهند كه “ادعاهای مربوط به معالجه سقط جنین مبتنی بر علم نیست و معیارهای بالینی را برآورده نمی كند” در پاسخ به زبان لایحه ایالتی مانند اوكلاهوما ، آكرانزاس ، آیداهو ، داكوتای جنوبی و یوتا.قوانین در مورد سقط جنین

سقط جنین بدون دارو

صورتحساب ضد دانش در اینجا متوقف نمی شوند. به گفته دانیل گروسمن ، OB / GYN و مدیر پیشبرد استانداردهای جدید در بهداشت باروری در دانشگاه کالیفرنیا در سانفرانسیسکو ، یک لایحه در اوهایو شامل زبان در مورد کاشت حاملگی خارج رحمی “داستان علمی” بود. پزشک متخصص زنان و زایمان و پزشک زنان ، دکتر جنیفر گونتر از این قبیل لوایح به عنوان “بی سواد پزشکی” یاد می کنند. به همین ترتیب ، انجمن پزشکی آمریکا به طور مداوم با سیاستمداران مخالف تلاش کرده است تا در مورد تعیین آنچه که از نظر پزشکی ضروری است یا محافظت از پزشکان از مراقبت از اعتراضات اخلاقی یا مذهبی جلوگیری می کند. و همانطور که الکس کینا دانشمند علوم سیاسی ابراز کرده است ، چنین سیاست هایی “طرف تأمین” که به دنبال محدود کردن دسترسی به مراقبت هستند ، عموماً توسط جامعه پزشکی مخالف است زیرا آنها در واقع خطرات سلامتی را برای زنان و کودکان افزایش می دهند.

و با این حال این لوایح می گذرد. آنها تا حدودی تصویب می شوند ، زیرا نمایندگی مغرضانه در این قانونگذاران ایالتی قدرت رای گیری از این دیدگاه های افراطی را تقویت می کند. کشورهایی را در نظر بگیرید که از سال 2011 محدودترین قانون را به تصویب رسانده اند. ارتباط بین موسسات مغرضانه و سیاست محدود کننده سقط جنین را می توان با استفاده از معیار تعصب حزبی ارزیابی کرد که نشان می دهد مقررات ایالتی ایجاب می کنند. ارزشهای منفی به نفع جمهوریخواهان مغرضانه است ، ارزشهای مثبت به نفع دموکراتها مغرضانه هستند. ما برای برآورد سوگیری حزب ، داده های انتخابات کافی برای انتخابات ایالت آلاباما و می سی سی پی نداریم. با این حال ، ولسوالی های کنگره آنها جزء جنجالی ترین مناطق کشور است. به راحتی می توان فهمید که اکثر ممنوعیتهای سقط جنین در مجالس شدید قانونگذاری به تصویب رسیده است.قوانین در مورد سقط جنین

روش سقط جنین

اخیراً دیوید دالی ، منتقدان گرمی ، توضیح داد كه چگونه ممنوعیت سقط جنین زود هنگام در جورجیا و آلاباما بدون مزیت تعصب انتخاباتی به فرم فعلی خود نمی گذرد. هر دو کشور اخیراً انتخابات برگزار کرده اند که اساساً بین دو حزب مهم در سطح کشور گره خورده است ، اما اکثر کرسی های قانونگذاری ایالتی غیرقابل رقابت یا غیرقابل رقابت هستند و جمهوری خواهان اکثریت بزرگی را در هر دو مجلس دارند. این اکثریت های بزرگ قدرت قانونی جناح ضد سقط جنین را افزایش می دهد. حتی در لوئیزیانا ، که یک ممنوعیت سقط جنین زود هنگام با پشتوانه قاطعانه ای صورت گرفت که شامل ده ها دموکرات بود ، یک طرح ولسوالی کمتر مغرضانه ممکن است با استثنائاتی برای تجاوز جنسی یا محکومیت ، منجر به لایحه کمی شدیدتر شود.

شایان ذکر است که محرومان ترین گروه ها تحت تأثیر سیاستهای شدید بهداشت باروری ضد علمی در معرض خطرترین گروهها قرار دارند. قوانین محدود کننده رأی گیری در جورجیا ، کارولینای شمالی و جاهای دیگر بطور منظم به رای دهندگان سیاه چه در عمل و چه با طراحی آسیب می رساند. و این زنان سیاه پوست هستند که ممکن است بیش از همه تحت تأثیر ممنوعیت سقط جنین و سایر محدودیت ها در مراقبت های بهداشتی تولید مثل قرار بگیرند. همانطور که روزنامه نگار سامارا لین اشاره می کند ، امکاناتی که سقط جنین را فراهم می کند نیز پناهگاه هایی امن برای زنان است که می توانند مراقبت های قبل از تولد ، آموزش های جنسی و مراقبت های بارداری را انجام دهند. بسته شدن این امکانات به طور نامتناسبی بر زنان سیاهپوست کم درآمد و افراد در مناطق روستایی تأثیر خواهد گذاشت.

زنان رنگ از قبل در ایالات متحده با میزان مرگ و میر مادران و مرگ و میر نوزادان غیرقابل قبول روبرو هستند و موانع رای گیری کمک نمی کند. علاوه بر تعصبات انتخاباتی در مجالس قانونگذاری ایالتی و کنگره ، کالج انتخاباتی نیز در این وضعیت مشارکت داشته است. آخرین موج چالش های مستقیم روئه وید ، كه حق سقط جنین را در هفته 24 بارداری تضمین می كند ، به طور كلی به دو عضو جدید دیوان محول می شود كه توسط رئیس جمهور منصوب شده توسط رئیس جمهوری كه رأی مردمی را از دست داده است ، دادگستری گورسوچ و كاواناگ . حتی اگر اولین ممنوعیت سقط جنین اولیه توسط دادگاه لغو شود ، بسیاری از افراد راه خود را ادامه می دهند.

سقط چنین در چهار ماهگی

تصور کنید که اگر از طریق نهادهای انتخاباتی که با هر صدا یکسان برخورد می کردند ، بحث در مورد سیاست سقط جنین به نظر می رسد؟ علت اصلاحات انتخاباتی نه تنها به دست آوردن حق رای برابر ، به همان اندازه مهم است. این امر همچنین دلیلی برای سیاستگذاری عمومی صحیح ، سیاستی است که می تواند نظارت کامل مردم و در نظر گرفتن مساوی را در یک فضای انتخاباتی رقابتی دریافت کند. اصلاحات علمی صحیح ، مانند آنچه در قانون “برای مردم” درج شده است ، می تواند به پیشرفت در زیرساخت های انتخاباتی ما کمک کند که صدای مساوی به همه می دهد. ثبت خودکار رأی دهندگان ، دسترسی آسان به آراء و رای گیری زودهنگام ، کمیسیون های مجددا توزیع مجدد ، افشای کامل مالی برای اهدا کنندگان کمپین و اقدامات مشابه باعث تعصب می شود که در حال حاضر تقویت چنین دیدگاه های شدید و غیرعلمی در مورد سقط جنین است.قوانین در مورد سقط جنین

همه سزاوار شنیدن این گفتمان مهم پزشکی و اخلاقی هستند. اما آنچه اکنون ما بیانگر گفتمان تحریف شده از دیدگاه اقلیت است که از تعصب نهادهای سیاسی ما تقویت شده است. برای زندگی دموکراسی ما ، باید این نابرابری ها را اصلاح کنیم و اطمینان حاصل کنیم که رای دهندگان از صدای برابر برخوردار باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *