قرص سقط جنین زودرس (تعیین پزشکی بارداری)

جلوگیری از بارداری

قرص سقط جنین زودرس (تعیین پزشکی بارداری)

قرص سقط جنین زودرسسقط جنین اولیه پزشکی (قرص سقط جنین)

قرص سقط جنین زودرسشما می توانید سقط جنین پزشکی اولیه (EMA) با استفاده از قرص سقط جنین تا 10 هفته بارداری انجام دهید.قرص سقط جنین زودرس

روش سقط جنین نه به بارداری
روش سقط جنین نه به بارداری

درمان قرص سقط زودرس

قرص Mifepristone بلعیده شده و با مسدود کردن عمل پروژسترون ، هورمونی که برای حفظ بارداری لازم است ، کار می کند. میزوپروستول قرص هایی است که می تواند به داخل واژن یا در دهان در مقابل لثه (باکال) وارد شود. اینها حاوی هورمونی به نام پروستاگلاندین هستند. پروستاگلاندین ها به طور طبیعی در بدن رخ می دهند و به منقبض شدن رحم کمک می کنند.

با هم عمل می کنند و سقط جنین می کنند.قرص سقط جنین زودرس

EMA سابقه ایمنی بسیار خوبی دارد ، با این حال ، هر نوع درمان پزشکی خطرات یا عوارض جانبی را به همراه دارد. با این روش درمانی خطرات اصلی عبارتند از:

نخستین دیدار

به شما قرص Mifepristone داده می شود که با یک لیوان آب و آنتی بیوتیک ها قورت دهید تا به خانه خود بروید.
در صورت نگرانی یا سؤال ، زمان قرار ملاقات بعدی و شماره ای برای تماس با شما در نظر گرفته می شود.قرص سقط جنین زودرس
بازدید دوم

بعد از اولین مراجعه شما از شما خواسته می شود که بین 24 تا 48 ساعت بعد به درمانگاه برگردید. شما باید این قرار ملاقات را نگه دارید. در حین معالجه ، یک طرف انتظار برای طرفدار شما وجود دارد.

علائمی که ممکن است از زمان اولین ملاقاتتان با آن روبرو شوید ، توسط یک پرستار مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اگر همه چیز خوب بوده است ، درمان اولیه قرص سقط جنین شما ادامه خواهد یافت.
به شما تسکین می یابد که به طور مستمر تجویز شود.قرص سقط جنین زودرس
یک پرستار قرص سقط جنین Misoprostal را به صورت واژینال یا مکتب وارد می کند یا می توانید خودتان آنها را تنظیم کنید. Misoprostal به بدن شما کمک می کند تا حاملگی را از بین ببرد ، بنابراین شما شروع به خونریزی خواهید کرد و دردهایی مانند دوره ای خواهید داشت.
EMA ساده
یک بازدید

ما همچنین تجویز همزمان سقط جنین اولیه پزشکی را ارائه می دهیم. این شامل مصرف هر دو بخش از داروهای اولیه سقط جنین پزشکی به طور همزمان ، در یک مراجعه به کلینیک است.

برای داشتن این نوع سقط باید حاملگی شما در هفته 9 + 0 یا کمتر باشد
این شامل یک قرص خوراکی (مییفپریستون) و چهار قرص واژینال (میزوپروستول) است.
قرص های واژینال برای اطمینان از درج صحیح ترجیحاً توسط یک پرستار تجویز می شوند ، اما در صورت اطمینان از انجام این کار ، می توان آنها را اداره کرد.
نرخ شکست

تصور می شود که میزان نارسایی همزمان و 6 ساعته (EMA) حدود 4 در 100 است (در مقایسه با حدود 2 در 100 برای EMA مرحله ای).

دارو سقط جنین ارزان
دارو سقط جنین ارزان

اثرات جانبی احتمالی

همه زنان نسبت به این درمان متفاوت واکنش نشان می دهند. برخی از آنها خونریزی شدید و درد بسیار زیادی دارند ، در حالی که برخی دیگر خونریزی کمی دارند و درد خفیف دارند. با این حال ، بیشتر زنان در بین این دو قرار دارند ، اما لازم است به یاد داشته باشید که این یک روش کاملاً بدون درد است.

ممکن است موارد زیر را تجربه کنید:

حالت تهوع یا بیماری
احساس سبکی
احساس تب داشت
درجه حرارت بالا
اسهال
بعد از معالجه می توانید درمانگاه را ترک کنید. شما باید آن را برای چند ساعت آسان انجام دهید. بعد از این مدت ممکن است متوجه شوید که حرکت در اطراف باعث ناراحتی شما خواهد شد.

خرید دارو سقط جنین
خرید دارو سقط جنین

سقط جنین معمولاً بین 4 تا 6 ساعت پس از درج قرص ها انجام می شود اما در بعضی موارد سقط جنین ممکن است زودتر یا دیرتر انجام شود (حداکثر تا 7 روز بعد).

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *