قرص سقط جنین بدون نسخه

قرص سقط جنین بدون نسخه

خرید قرص های سقط جنین بصورت آنلاین کاملاً بی خطر است ، اما شاید غیرقانونی باشد قرص سقط جنین بدون نسخه

تصور کنید که باردار هستید ، و نمی خواهید باشید. تصور کنید که شما در یکی از شش ایالت تنها با یک درمانگاه سقط جنین زندگی می کنید. تصور کنید که پول زیادی ندارید و سفر صدها مایل به نزدیکترین درمانگاه بسیار گران قیمت خواهد بود. تصور کنید که نزدیکترین ایالت یکی از 27 نفری است که مدت زمان انتظار برای سقط جنین را دارد و این به معنای پیدا کردن هتل یا مکانی برای اقامت شبانه است. تصور کنید که یک شب ماندن در جایی به معنای گرفتن چندین روز مرخصی در یک کار است که یک دستمزد ساعتی را به شما پرداخت می کند ، یعنی شما این پول را از دست می دهید. تصور کنید که ماشین ندارید.

سقط جنین با زعفران
سقط جنین با زعفران

براساس چندین دهه تحقیق ، این مجموعه شرایط برای افراد بی شماری در سراسر کشور که به دنبال خدمات سقط جنین هستند ، اعمال می شود. حملات تشدید شده در مورد سقط جنین ، موانع اضافی برای دسترسی به این روش در طی چند سال گذشته ایجاد کرده است ،قرص سقط جنین بدون نسخه و این امر باعث می شود که افراد برای کمک به اینترنت متوسل شوند – نه فقط برای اطلاعات در مورد نزدیکترین درمانگاه سقط جنین ، یا پول برای پوشش این روش ، اجتناب ناپذیر است. اما ، به طور فزاینده ، یاد بگیرند که چگونه خود بارداری خود را پایان دهند. و این حتی شامل کسانی می شود که با مشکلات سقط جنین کمتر موانع دارند: برخی از افراد به راحتی و به راحتی در خانه خود ترجیح می دهند به راحتی و به راحتی از پس آن برآیند.

این جستجوها سرانجام کاربران را به سمت یکی از وب سایتهای بسیاری که در حال حاضر بصورت آنلاین قرص های سقط جنین می فروشند سوق می دهد. برای جایی بین 95 دلار و 360 دلار ، خرده فروشان بسته ای از قرص ها را ارسال می کنند که در صورت داشتن داروهای مناسب – میفپریسترون و میزوپروستول – و به درستی مصرف می شوند ، حاملگی را تا 10 هفته به پایان می رسانند. Mifepristone تولید پروژسترون در بدن را مهار می کند ، هورمونی که رحم را برای بارداری آماده می کند ، و میوزوپروستول باعث می شود انقباضات باعث خالی شدن رحم شود ، در واقع باعث سقط جنین می شود – هر دو این داروها بی خطر و مؤثر هستند. اما اگرچه خرید چیزهایی در اینترنت همیشه آسان بوده است ، همیشه قابل اعتماد نبوده است.

بنابراین ، آیا خرید قرص های سقط جنین به صورت آنلاین ایمن است؟ و با توجه به محدودیت های فعلی سازمان غذا و دارو در مورد مییفپریستون ، که نیاز به تجویز آن به صورت حضوری در مطب یا کلینیک پزشک دارد ، آیا قانونی است؟

آیا وب سایت هایی که قرص های سقط جنین واقعی می فروشند؟قرص سقط جنین بدون نسخه
بله ، آنها هستند Chloe Murtagh اولین سؤال را در سال 2017 بررسی کرد ، هنگامی که قرص های سقط جنین را از 20 سایت مختلف آزمایش کرد. مرتاغ ، که در آن زمان دستیار برنامه در سازمان تحقیقات بهداشت باروری Gynuity Projects Health بود ، در داستانی برای VICE نوشت که در ابتدا برخی از همکاران وی مشکوک به فروش قرص های سقط جنین بصورت آنلاین “قرص های قند بسیار گران قیمت” بودند و نه میفپریستون و میزوپروستول. . اما پس از انجام آزمایشات آزمایشگاهی ، تیم تحقیقاتی او مشخص كرد كه تمام قرص ها واقعی هستند و به همان میزان قرص هایی كه قرص های كلینیك هایی مانند برنامه ریزی شده برای والدین اداره می شوند ، همان مقدار مییفپریستون را در آنها داشت. با این حال ، او متوجه شد که برخی از قرص ها حاوی دوزهای پایین تر از میزوپروستول هستند ، به این معنی که آنها می توانند کمتر موثر باشند – هرچند لزوما مضر نیستند.

روش های سقط جنین
روش های سقط جنین

مرتاغ گفت بزرگترین نگرانی او زمان حمل و نقل روی قرص ها بود که رسیدن به آن حدود 10 روز طول کشید. او گفت افرادی که در حال خرید قرص های آنلاین هستند باید از زمانی که باید آنها را مصرف کنند آگاهی داشته باشند – قرص های سقط جنین برای آن 10 هفته باردار یا کمتر موثر است.

مورتاگ به VICE گفت: “من از همه تعجب کردم و هیجان زده شدم که هر قرصی که ما دریافت کردیم حداقل برخی از داروها را تبلیغ می کرد.” از طرف دیگر ، من قطعاً نگران این بودم كه بعضی از قرص ها نسبت به آنچه كه انتظار می رفت ، داروهای كمتری داشته باشند و احتمالاً بیشتر از این ، چه مدت برخی از بسته ها برای رسیدن به آنجا نیاز داشتند. هیچکدام از اینها لزوما سلامتی فرد را تهدید نمی کنند ، اما استفاده از قرص های ناکارآمد و انتظار برای مدتی برای آنها فقط وقت خود را در شرایط حساس زمان از دست می دهد. “قرص سقط جنین بدون نسخه

براساس تحقیقات Murtagh و تیم وی ، سازمان بهداشت باروری برنامه C “كارت گزارش” ایجاد كرده است كه خرده فروشان قرص سقط جنین را براساس قیمت گذاری ، زمان حمل و نقل ، كیفیت محصول و نظارت پزشكان درجه بندی می كند. این بنیاد توصیه هایی را ارائه نمی دهد یا به مردم توصیه نمی کند که آیا باید سقط جنین خود را مدیریت کنند ، اما بنیانگذار امی مریل گفت که معتقد است خرید قرص های آنلاین برای پایان دادن به بارداری ایمن و کارآمد است اگر شما با اطمینان می دانید آنچه خریداری کرده اید واقعی است. چیز — و کارت گزارش برنامه C می تواند به مردم در تأیید صحت این امر کمک کند.

مریل گفت: “من به طور کلی به اطلاعات مربوط به ایمنی این روش باز می گردم.” “استفاده از این روش برای پایان دادن به حاملگی از ویاگرا ایمن تر است. این شامل افرادی است که این قرص ها را از یک کلینیک استفاده می کنند و همچنین آنها را به صورت آنلاین سفارش می دهند.”قرص سقط جنین بدون نسخه


بسیاری از علوم و تحقیقات در مورد مریل حمایت می کنند. دسته کوچک موسیقی جاز mifepristone و misoprostol برای اولین بار در اواخر دهه 1980 به عنوان یک ماده سقط جنین در فرانسه و چین مورد تأیید قرار گرفت و سازمان بهداشت جهانی از سال 2013 آن را به عنوان روشی برای پایان دادن به سقط جنین توصیه کرده است. در اوایل این ماه ، WHO راهنمایی های رسمی خود را در مورد مریل گفت که راهنمایی فقط این شواهد را تقویت می کند که استفاده از قرص های سقط جنین یک روش ایمن و مؤثر برای پایان دادن به بارداری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *