سقط پزشکی

سقط پزشکی

سقط پزشکی

سقط جنین پزشکی شامل استفاده از داروها برای ارائه سقط جنین ایمن در کشورهایی است که سقط جنین قانونی است – و روشی که سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند – برای زنان تا 12 هفته حاملگی است.میزوپروستول

خرید قرص میفپریستون

سقط جنین پزشکی با استفاده از ترکیبی از مییفپریستون و میوزوپروستول یک روش ایمن و مؤثر است و توسط بسیاری از خانمها نسبت به گزینه های دیگر ترجیح داده می شود. این روش به راحتی قابل اجرا است ، نیازی به مداخله جراحی ندارد و با نظارت پزشکی محدود می توان در خانه انجام داد.

مضرات سقط جنین

در کشورهایی که سقط جنین قانونی است – چه برای نشانه های گسترده و چه خاص – ما اطمینان حاصل می کنیم که داروهای مناسب در دوزهای مناسب در دسترس هستند و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آموزش دیده و قادر به ارائه خدمات باکیفیت از جمله غربالگری حاملگی هستند. مشاوره در مورد گزینه های بارداری؛ و مراقبت های پیگیری جامع مانند مشاوره و خدمات پیشگیری از بارداری.

سایتوتک

چرا افراد قرص سقط جنین را انتخاب می کنند؟

اینکه کدام نوع سقط جنین را انتخاب می کنید به اولویت و وضعیت شخصی شما بستگی دارد. با سقط دارویی ، برخی از افراد دوست دارند شما نیازی به انجام جراحی در مطب پزشک نداشته باشید. می توانید سقط دارویی خود را در خانه یا در مکان راحت دیگری که انتخاب کرده اید انجام دهید. شما تصمیم می گیرید که در طول سقط جنین با چه کسی باشید ، یا می توانید به تنهایی بروید. از آنجا که سقط جنین دارو مشابه سقط جنین است ، بسیاری از مردم احساس می کنند این طبیعی تر “طبیعی” و کمتر تهاجمی است.

پزشک ، پرستار یا کارکنان مراکز درمانی می توانند به شما کمک کنند تصمیم بگیرید کدام نوع سقط جنین برای شما مناسب است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *