سقط جنین با زعفران

سقط جنین با زعفران

سقط جنین با زعفران

سقط جنین فقط در بیمارستان ها یا کلینیک های دارای مجوز انجام می شود.سقط جنین با زعفران

معمولاً نیازی نیست که یک شبه در کلینیک یا بیمارستان بمانید ، اما ممکن است در روزهای مختلف نیاز به حضور در چندین قرار ملاقات داشته باشید.

قبل از سقط جنین

قبل از سقط جنین ، باید در یک قرار ملاقات ارزیابی در بیمارستان یا کلینیک شرکت کنید.

در طی این ارزیابی ، شما ممکن است:

در مورد دلایل خود برای در نظر گرفتن سقط جنین و اینکه در مورد تصمیم خود مطمئن هستید صحبت کنید

اگر فکر می کنید ممکن است به شما کمک کند فرصتی فراهم شود که با یک مشاور آموزش دیده صحبت کنید

در مورد روشهای سقط جنین موجود ، از جمله هرگونه خطرات و عوارض مرتبط با پرستار یا پزشک صحبت کنید

برای تأیید باردار بودن ، آزمایش بارداری انجام دهید – ممکن است اسکن سونوگرافی برای بررسی اینکه چند هفته باردار هستید انجام شودسقط جنین با زعفران

برای عفونت های مقاربتی (STI) ، گروه خونی و سطح آهن پایین (کم خونی) آزمایش شود
به آنتی بیوتیک داده می شود تا خطر ابتلا به عفونت در اثر سقط جنین کاهش یابد
وقتی مطمئن هستید که می خواهید قبل از سقط جنین پیش بروید ، از شما خواسته می شود فرم رضایت نامه را امضا کنید و تاریخ سقط جنین ترتیب می یابد. شما می توانید در هر لحظه تا ابتدای عمل ، نظر خود را تغییر دهید.

روش های سقط جنین

دو نوع اصلی از سقط وجود دارد:

سقط جنین پزشکی (“قرص سقط جنین”) – مصرف دارو برای پایان دادن به بارداری
سقط جراحی – یک روش جزئی برای برداشتن حاملگی
سقط جنین پزشکی و جراحی معمولاً فقط تا 24 هفته بارداری قابل انجام است.

اما در شرایط استثنایی سقط جنین می تواند بعد از 24 هفته اتفاق بیفتد – به عنوان مثال ، اگر خطری برای زندگی وجود دارد یا در رشد کودک مشکل وجود دارد.

شما باید انتخاب کنید که در هر زمان ممکن کدام روش را ترجیح می دهید.

سقط جنین پزشکی

سقط جنین پزشکی شامل مصرف دارو برای پایان دادن به بارداری است. به عمل جراحی یا بیهوشی احتیاج ندارد و در هر مرحله از بارداری قابل استفاده است.

مراحل زیر را شامل می شود:

شما ابتدا دارویی بنام مییفپریستون مصرف می کنید – این هورمون متوقف می شود که بارداری بتواند کار خود را ادامه دهد. شما قادر خواهید بود به خانه بروید و فعالیتهای عادی خود را ادامه دهید

معمولاً 24 تا 48 ساعت بعد ، شما قرار ملاقات دیگری دارید که داروی دوم به نام میزوپروستول مصرف کنید – این قرص یا قرصی است که ممکن است بخورید ، بگذارید در زیر زبان شما یا بین گونه و لثه حل شود ، یا داخل واژن خود قرار دهید.سقط جنین با زعفران

در طی چهار تا شش ساعت ، آستر رحم خراب می شود و باعث خونریزی و از بین رفتن حاملگی می شود – ممکن است مجبور شوید در کلینیک بمانید در حالی که این اتفاق می افتد یا ممکن است بتوانید به خانه بروید.

اگر بعد از نه هفته سقط جنین انجام شود ، ممکن است به دوزهای بیشتری از میزوپروستول نیاز داشته باشید و احتمالاً نیاز به ماندن در کلینیک یا بیمارستان دارید. گاهی اوقات ، بارداری نمی گذرد و یک عمل کوچک برای رفع آن لازم است.

سقط جراحی

سقط جراحی شامل انجام عمل جراحی با بی حسی موضعی (جایی که محل آن کم است) ، آرام بخش آگاهانه (جایی که آرام هستید اما بیدار هستید) یا بیهوشی عمومی (جایی که خواب هستید) است.سقط جنین با زعفران

دو روش وجود دارد.

خلاء یا آسپیراسیون مکش

تا 15 هفته بارداری قابل استفاده است. این شامل قرار دادن لوله از طریق ورودی رحم (دهانه رحم) و به رحم شما است. سپس بارداری با استفاده از مکش برداشته می شود.

گردن رحم شما ابتدا به آرامی گسترده می شود (گشاد می شود). یک قرص ممکن است در داخل واژن شما قرار داده شود یا قبل از چند ساعت از طریق دهان گرفته شود تا دهانه رحم شما نرم شود و باز شدن آن راحت تر شود.

تسکین درد معمولاً با استفاده از داروهایی که شما از طریق دهان و دندان استفاده می کنید ، و بی حس کننده موضعی ، که بی حس کننده است و داروی تزریق شده به دهانه رحم را تزریق می کند. همچنین ممکن است مقداری آرام بخش به شما پیشنهاد شود ، که با تزریق انجام می شود. معمولاً نیاز به بیهوشی عمومی نیست.سقط جنین با زعفران

آسپیراسیون خلاء حدود 5 تا 10 دقیقه طول می کشد و بیشتر خانم ها چند ساعت بعد به خانه می روند.

اتساع و تخلیه (D&E)

از حدود 15 هفته بارداری استفاده می شود. این کار شامل قرار دادن وسایل مخصوصی به نام فورسپس از طریق دهانه رحم و رحم برای برداشتن حاملگی است.

دهانه رحم برای چند ساعت یا حداکثر یک روز قبل از عمل به آرامی رقیق می شود تا مجسمه ها قرار بگیرند.

D&E با آرام بخش آگاهانه یا بیهوشی عمومی انجام می شود. به طور معمول حدود 10 تا 20 دقیقه طول می کشد و شما ممکن است در همان روز به خانه بروید.

بعد از سقط جنین

اگر شما یک سقط جنین پزشکی دارید ، ممکن است عوارض جانبی کوتاه مدت از داروها مانند تهوع و اسهال را تجربه کنید. داروهای بی حس کننده و آرام بخش آرام نیز می توانند عوارض جانبی داشته باشند.

در مورد انواع سقط جنین ، احتمالاً شما دچار گرفتگی معده و خونریزی واژن نیز خواهید شد. اینها معمولاً یک یا دو هفته است. گاهی اوقات خونریزی سبک واژن بعد از سقط جنین پزشکی می تواند تا یک ماه ادامه یابد.سقط جنین با زعفران

بعد از سقط جنین ، می توانید:

برای کمک به هرگونه درد و ناراحتی از ایبوپروفن استفاده کنید
تا زمانی که خونریزی متوقف نشده ، از حوله های بهداشتی یا پد استفاده کنید نه تامپون
به محض اینکه احساس آمادگی کردید رابطه جنسی برقرار کنید اما اگر می خواهید از بارداری مجدد جلوگیری کنید از بارداری جلوگیری کنید زیرا معمولاً بلافاصله بعد از سقط جنین بارور می شوید

در صورت تجربه خونریزی شدید ، درد شدید ، ترشحات واژینال بویایی ، تب یا علائم مداوم بارداری مانند حالت تهوع و سینه درد ، مشاوره دریافت کنید. در صورت وجود نگرانی ، کلینیک شماره تلفن 24 ساعته برای تماس با شما در اختیار شما قرار می دهد.

ممکن است بعد از سقط جنین طیف وسیعی از احساسات را تجربه کنید. اگر نیاز دارید در مورد احساسات خود گفتگو کنید ، با خدمات سقط جنین تماس بگیرید یا از پزشک عمومی خود در مورد مشاوره بعد از سقط جنین بپرسید.

خرید قرص های سقط جنین بصورت آنلاین

این مخالف قانون است که سعی کنید باعث سقط جنین خود شوید.سقط جنین با زعفران

خرید قرص های سقط جنین بصورت آنلاین امکان پذیر است ، اما شما نمی دانید که اینها اصیل هستند و می توانند مضر باشند.

قبل از انجام هر کاری ، با یک سرویس مشاوره در مورد سقط جنین مانند خدمات مشاوره بارداری انگلیس (BPAS) تماس بگیرید ، که می تواند به شما در یافتن مراقبت های مناسب به صورت رایگان و با اعتماد به نفس کمک کند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *