سقط جراحی در 9 هفته ، 2 روز

سقط جراحی

سقط جراحی در 9 هفته ، 2 روز

من 5 سال با دوست پسرم بوده ام و صادقانه ما هرگز از کنترل والدین استفاده نکرده ایم. ما کاندوم و لکه را امتحان کرده ایم ، اما بیشتر به عقب نشینی اعتماد داشتیم. سرانجام چیزی اتفاق افتاد و من در 22 سالگی به پایان رسیدم.سقط جراحی

سقط جنین و روش های

من بین نگه داشتن کودک و یا سقط جنین عقب برگشتم ، اما در پایان احساس کردم که ما خیلی جوان هستیم تا بهترین ها را برای کودک خود فراهم کنیم. دوست پسرم گفت که او از هر تصمیمی که گرفتم پشتیبانی می کند ، اما هنوز هم باعث می شود احساس یک نوع هیولا کنم.

من در واقع روز گذشته در یک والدین برنامه ریزی شده سقط جنین داشتم و کارکنان درمورد تصمیم من بسیار حامی و بدون قضاوت بودند. بهترین قسمت این بود که پسرم اجازه داشت تمام مدت با من باشد.

سقط جنین

این تکنسین سونوگرافی بسیار به من احترام گذاشت که صدای ضربان قلب را نشنوم یا سونوگرافی را ندیدم ، اگرچه اکنون می دانم که آیا پشیمان نیستم که به همه نگاه نکردم

بعد ، دور پرستارهایی بودند که به ویتامین های من ، خون کار می کردند ، و اطلاعات زیادی در مورد سقط جنین ، گزینه های دارویی و مسکن و همچنین مراقبت از خودم در این زمینه انجام دادند. من همچنین 800 میلی گرم ایبوپروفن و یک آنتی بیوتیک مصرف کردم. من می خواستم آرام بخش آگاهی iv باشد ، اما پزشک آن را توصیه نکرد زیرا بهبودی برایم سخت تر خواهد شد.سقط جراحی

قرص سایتوتک
قرص سایتوتک

دارو سقط جنین

من انتظار داشتم که یک جلسه مشاوره شدید در مورد اینکه آیا واقعاً می خواستم این کار را انجام دهم ، اما پرستارها فقط از من پرسیدند که بعد از گرفتن همه این اطلاعات در مورد تصمیم من چه حسی دارم. به نوعی ، من آن را دوست دارم زیرا نمی خواهم در مورد احساساتم صحبت کنم و در مقابل غریبه ها احساساتی شوم.سقط جراحی

قرص اضطراب به من داده شد ، سپس آنها مرا به مدت 30 دقیقه تنها گذاشتند. اگرچه قرار بود این قرص تنها بعد از 15 دقیقه شروع به کار کند ، اما من واقعاً از داشتن وقت اضافی برای استراحت و فکر کردن در مورد تصمیم خودم قدردانی کردم. من تقریباً در خواب بودم که دکتر واقعی وارد شد.سقط جراحی

میزوپروستول
میزوپروستول

وقتی زمان سقط من بود ، دو خانم دیگر با پزشک همراه شدند. یک خانم در آنجا بود که در کنار من باشد و مرا در تمام مراحل آسایش من قرار دهد ، و من نمی توانم بیان کنم که چقدر لمس و آرامش بخش بود.

سایتوتک سقط جنین

آنها قبل از خالی کردن دهانه رحم ، یک لنت گرم روی معده من گذاشتند و من صادقانه به سختی حتی عکس های بی حس را حس کردم. با این حال دقایق بعدی شامل گرفتگی های وحشتناک بود که به نظر می رسید سقط جراحی هرگز پایان نمی یابد. خانم در کنار من به من یادآوری کرد که نفس بکشم و به من گفت که دستش را بفشار و او به من گفت که ادامه دهی زیرا تقریباً تمام شده ام. من واقعاً نمی دانستم که بدن من چگونه واکنش نشان خواهد داد ، اما بندرت دچار گرفتگی می شوم ، بنابراین این برای من وحشتناک است. من هم فشار زیادی احساس کردم. در مقیاس 1 تا 10 ، من می گویم که گرفتگی 6 یا 7 بود (با 10 مورد دردناک ترین). البته هر فردی واکنش متفاوتی نشان می دهد و من آستانه درد کم دارم. نزدیک به پایان ، من نیز احساس تهوع کردم.

روش سقط جنین نه به بارداری
روش سقط جنین نه به بارداری

من اشتباه نگاه کردم به لوله های منتهی به دستگاه ، اشتباه کردم و بگذارید فقط بگویم توصیه نمی کنم این کار را انجام دهم.

تقریباً انتهای گرفتگی دچار گرفتگی شدید شد ، اما دکتر به من گفت که او فقط در حال بررسی است تا مطمئن شود که همه چیز را دریافت کرده است. . .

پس از آن ، پزشک به رختخواب آمد تا به من بگوید که قبل از رفتنش حالم خوب است. خانم کنار من از من خواست كه درد را در طی عمل در مقیاس 1-10 توصیف كنم ، سپس درد فعلی من. با قطع شدن گرفتگی ، قطعاً خیلی بهبود یافته است ، اما هنوز 5-10 دقیقه طول کشید تا آنها برطرف شوند.

جلوگیری از بارداری
جلوگیری از بارداری

سقط جنین با دارو

در تمام مدت ، من در همان اتاق مانده بودم سقط جراحی و آنها به من گفتند قبل از تلاش برای بلند شدن و ترک کردن ، کمی استراحت کنم. یک پرستار که پیش از من با من صحبت کرده بود ، برای نظارت بر من وارد شد ، در حالی که من فقط با پد گرمکن در آنجا خوابیده بودم. بعد از 5 دقیقه با کمک دوست پسرم بلند شدم ، اما متوجه شدم که پرستار در کنار من است و با گرفتن لباس و کفش من یک دست را پیشنهاد کرد. بعداً من سرگیجه گرفتم ، بنابراین پسرم بر من نگه داشت تا مطمئن شود که من نخورم.

 

من واقعاً سپاسگزار بودم که پدر و مادر برنامه ریزی شده به من این امکان را دادند که دوست پسرم در کنار من باشد و لازم نیست اتاق های تعویض را حفظ کنم. آنها تخمین زدند که 2 – 4 ساعت طول بکشد ، اما فقط 2.5 ساعت طول می کشد.

روش سقط جنین نه به بارداری
روش سقط جنین نه به بارداری

تنها چیزی که من دوست نداشتم این بود که چگونه به من گفته شد سقط جراحی انتخاب پرداخت 455 دلار پیش روی یا آوردن کارت بیمه خود را دارم. پذیرنده تقریبا گفت که من باید پس از آن حق پرداخت بدهم زیرا ارزان تر از آن است که فقط بیمه نامه قبض کنند. به عنوان مثال ، اگر آنها فقط بیمه را قبض می كردند ، می تواند 2000 دلار باشد و بیمه من 80٪ آن را پرداخت می كند. من می خواستم فقط بیمه خود را پرداخت کنم ، اما او بیزار بود. بنابراین احساس می کردم به گزینه هایم دروغ گفته ام ، اما خیلی عصبی و مضطرب هستم که با او مشاجره کنم.

من رفتم تا با پسرم چیزی بخورم ، بعد رفتیم خانه و من چند ساعت از آنجا خارج شدم. وقتی از خواب بیدار شدم ، واقعاً سخت گریه کردم و نتوانستم متوقف شوم.

دارو سقط جنین ارزان

دارو سقط جنین ارزان
دارو سقط جنین ارزان

اکنون روز دوم است ، و من کاملاً مطمئن نیستم سقط جراحی که چگونه احساس کنم. من بعضی اوقات خوب نیستم ، اما بعضی اوقات غمگین می شوم. به خودم می گویم این فقط به این معنی است که باید در مدرسه سخت تر کار کنم و شغل خوبی بدست آورم ، به طوری که اگر دوباره باردار شوم هرگز نگران مراقبت از کودک نخواهم شد. همچنین ، من هرگز بدون کنترل ولادت نیستم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *