گزینه های اولیه سقط جنین

روش های سقط جنین

روش های سقط جنین

در ایالات متحده ، سقط جنین راهی ایمن و قانونی برای پایان دادن به بارداری است. دو روش سقط جنین در سه ماهه اول بارداری وجود دارد. سقط دارویی (همچنین سقط جنین پزشکی یا سقط جنین با قرص ها) نیز شامل مصرف دارو برای پایان دادن به بارداری است. سقط جنین آسپیراسیون (که به آن جراحی یا سقط جنین نیز گفته می شود) روشی است که از ابزارهای پزشکی در واژن و رحم برای برداشتن حاملگی استفاده می کند. اطلاعات زیر دو روش را مقایسه می کند.روش های سقط جنین

چگونه می توانم در آستانه پیش بینی من می توانم باشم؟

سقط دارو: تا ده هفته از اولین روز آخرین دوره خود را.

سقط جنین آسپیراسیون: تا 12 هفته از روز اول آخرین دوره خود را.

چه اتفاقی خواهد افتاد؟

سقط داروها: معمولاً قرص سقط جنین (مییفپریستون) به صورت حضوری در کلینیک یا مطب پزشک مصرف می شود. اکثر خانمها بعد از مصرف میفپریستون احساس خوبی دارند ، اگرچه برخی احساس تهوع دارند. در خانه ، 6 تا 72 ساعت بعد ، طبق قرص ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ، قرص دوم ، یعنی میزوپروستول ، بصورت مجاری (که در گونه شما حل می شود) یا به صورت واژینال گرفته می شود.

سقط جنین یک تا چهار ساعت پس از مصرف میزوپروستول شروع می شود. خونریزی و گرفتگی شدید چند ساعت طول می کشد. برای اطمینان از سقط کامل ، حدود یک هفته قرار ملاقات پیگیری خواهید داشت.

جنین سقط جنین: سقط جنین در کلینیک یا مطب انجام می شود. روش واقعی سقط جنین پنج تا 10 دقیقه طول می کشد. پزشک برای رفع حاملگی از ابزارهای پزشکی در واژن و رحم شما استفاده می کند. ویزیت بازگشت فقط در صورت بروز مشکل یا در صورت تمایل به مراجعه به ارائه دهنده خدمات درمانی ضروری است.روش های سقط جنین

چقدر دردناک است؟

سقط دارو و سقط جنین: در هنگام سقط جنین باید خستگی خفیف یا خیلی شدید را تجربه کنید که ممکن است با داروهای ضد درد (یا کمک شود).

چگونه می توانم خونریزی کنم؟

سقط دارو: خونریزی شدید با لخته ها هنگام گذراندن بارداری شایع است. پس از آن ممکن است خونریزی سبک تر به مدت یک یا دو هفته یا بیشتر ادامه یابد.

سقط جنین آسپیراسیون: خونریزی سبک به طور کلی یک تا هفت روز ادامه دارد. خونریزی ممکن است تا چند هفته ادامه داشته باشد.

قیمت آن چند است؟

آیا می توان بی خطر سقط کرد؟
سقط دارو: برای خانمهایی که 8 هفته باردار یا کمتر هستند ، قرصها از 100 بار در حدود 94-98 کار می کنند. آنها بعداً در 8- 8 هفته کمی کمتر موثر هستند. اگر قرص ها شکست بخورند ، باید آنها را دوباره امتحان کنید یا یک سقط جنین داشته باشید.

سقط جنین آسپیراسیون: 99 درصد از زمان کار می کند. در صورت عدم موفقیت ، باید سقط جنین مکرر داشته باشید.

آیا می توانم فرزندان بعد از ازدواج دارم؟
آره. هیچ نوع سقط جنین شانس بارداری یا ماندن در آینده را کاهش نمی دهد.

آیا این امن است؟

سقط جنین: هر دو قرص از اواخر دهه 1980 در اروپا با خیال راحت استفاده می شوند و از سال 2000 در ایالات متحده آمریکا عمده مشکلات نادر است. سقط جنین با دارو حداقل 10 برابر خطر عوارض سلامتی را نسبت به ادامه حاملگی به همراه دارد.

سقط جنین آسپیراسیون: سقط جنین آسپیراسیون روشی بی خطر و رایج است که بیش از 40 سال است که انجام می شود. سقط جنین در هشت هفته اول امن ترین است و مشکلات مربوط به هر نوع سقط جنین در سه ماهه اول نادر است. سقط جراحی حداقل 10 برابر خطر ابتلا به عوارض سلامتی را نسبت به ادامه حاملگی به همراه دارد.روش های سقط جنین

مزایا کدام هستند؟

سقط دارو: هیچگونه عکس ، بیهوشی یا ابزار پزشکی درگیر نیست. سقط جنین ممکن است طبیعی تر احساس شود ، مانند سقط جنین. این می تواند زودتر از بارداری انجام شود تا سقط جنین. شما این گزینه را دارید که در خانه یا هر کجا احساس راحتی کنید. می توانید شخصی را با خود داشته باشید یا می توانید تنها باشید.

سقط جنین آسپیراسیون: طی چند دقیقه عمل انجام می شود. خونریزی کمتری نسبت به سقط دارویی وجود دارد. اعضای کادر پزشکی در هنگام سقط جنین با شما هستند. این می تواند بعدا در دوران بارداری انجام شود تا سقط جنین از دارو.

تخفیف چیست؟

سقط دارو: برای تکمیل سقط جنین یک یا دو روز طول می کشد. خونریزی و گرفتگی خون بسیار سنگین است و می تواند طولانی تر از سقط جنین باشد. نمی توان آن را در اواخر سه ماهه اول بارداری به عنوان سقط جنین انجام داد.روش های سقط جنین

سقط جنین آسپیراسیون: تهاجمی تر است. ابزارها از طریق واژن و داخل رحم وارد می شوند. بی حسی و داروهای ضد درد ممکن است عوارض جانبی ایجاد کنند. شما بر روی روش کنترل کمتری دارید و شاید بر کسانی که بتوانند شما را به اتاق همراه کنند. آسپیراتور خلاء ممکن است پر سر و صدا به نظر برسد. این امر نمی تواند در اوایل بارداری به عنوان سقط جنین انجام شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *