باور های سقط جنین (خرید قرص سقط جنین)

باور های سقط جنین

باور های سقط جنین

تأثیر قرص های ضد بارداری
تأثیر قرص های ضد بارداری

خرید قرص سقط جنین

در مورد سقط جنین در شرکت مختلط صحبت نکنید. در مورد آن با دوستان صحبت نکنید مگر اینکه اطمینان داشته باشید که به همین ترتیب احساس می کنند. قطعاً در مورد آن در مورد خانواده صحبت نکنید. شما هرگز واقعاً نمی دانید که مردم نسبت به آن چه احساسی دارند ، مگر اینکه با حق زن مخالف باشند. پس احتمالاً می دانید زیرا آنها در مورد چقدر وحشتناک صحبت می کنند. و اگر شما احساس می کنید چگونه می کنید ، به آنها بگویید که احساس دیگری دارید ، آنها شما را شیطنت می کنند. آنها فکر می کنند شما یک هیولا هستید. مودب باشید ، مراقب باشید. در مورد سقط جنین صحبت نکنید.باور های سقط جنین

این اساساً این است که من در مورد موضوع سقط جنین – چگونگی احساس من در مورد آن احساس کردم – تا زمانی که من نظر خود را در مورد آن داشته ام. اینگونه نیست که من در مورد سقط جنین صحبت نمی کنم. من در مورد آن بسیار صحبت می کنم ، با بسیاری از روش های ظریف و لایه ای ، پوشیده از احساسات واقعی ، نقاشی شده توسط تجربیات زندگی واقعی ، اما فقط با افرادی که می شناسم احساس می کنم به همان صورت ، در فضاهای امن ، در زمزم های زمزمه ، در گروه های دختران عجیب یا زنان پشت درهای بسته یا در گروههای بسته فیس بوک.

روش سقط جنین نه به بارداری
روش سقط جنین نه به بارداری

خرید دارو سقط جنین

من هرگز خواب ندیده ام که در مورد سقط جنین به صورت باز مانند این ، در وبلاگم صحبت کنم. “قطعاً در مورد سقط جنین وبلاگ نکن!” الان سرم فریاد می زند. اما قلب من پر از آتش و خشم است و از شنیدن گوش من و این روایت قدیمی خسته کننده آنقدر مضحک است که افرادی که با سقط جنین به عنوان حق شخصی زنان مخالفت نمی کنند ، هیولا و شر و ANTI LIFE هستند.

ممکن است قلب من همین حالا کارم را در آتش روشن کند ، پل ها را با “دوستان” و خانواده بسوزاند ، و اهمیتی نمی دهد. از آنجا که قلب من می داند که این خوب است و بد نیست. قلب من می داند که عمیقاً به زندگی ، زندگی ، زندگی زنان ، کودکان و نوزادان اهمیت می دهد. قلب من خاموش است و به مردم اجازه می دهد درباره “نوع زنانی” که مخالف سقط جنین نیستند ، افسانه بسازند. باور های سقط جنین

ما باید در مورد سقط جنین بیشتر صحبت کنیم ، و بلندتر ، و در فضای باز – لااقل آنهایی که ما قدرت و بستر و ثبات روانی را در آن لحظه دارند – از کسانی که به ما گفته شده است تا باورهای عمیق خود را حفظ کنیم و تجربیات زندگی به خودمان.

خرید سایتوتک

ما باید در مورد اینکه چگونه مطلقاً سقط جنین می کردیم صحبت کنیم اگر مردی که در دانشگاه به ما تجاوز کرده بود ، در سن 19 سالگی ما را باردار کرد زیرا کالج تنها فرصت ما بود و هیچ کس باور نمی کرد که به ما تجاوز کند.

ما باید در مورد چگونگی سقط جنین صحبت کنیم زیرا کاندوم شکسته شد و ما بعد از اینکه او ما را با چشم سیاه و مچ دست شکسته ترک کرد ، تست بارداری مثبت گرفتیم. زیرا تنها راه واقعی برای رهایی از او این بود که هرگز هیچ ارتباطی با او نداشته باشیم.

ما باید در مورد چگونگی سقط جنین صحبت کنیم زیرا ما آنقدر شدید افسرده بودیم که دائماً فکر می کردیم که زندگی خودمان را بگیریم و دارویی که مانع از آویز کردن خودمان می شود با بارداری سازگار نیست.

ما باید در مورد چگونگی سقط جنین صحبت کنیم زیرا بیمه درمانی نداریم ، و 25 دلار از زندگی در خارج از اتومبیل خود دور بودیم ، و هنگام سقط جنین راحت شدیم.

قرص سقط جنین سایتوتک
قرص سقط جنین سایتوتک

خرید دارو سقط جنین بدونه نسخه

ما باید در مورد چگونگی سقط جنین صحبت کنیم و پیش از ازدواج و داشتن 3 فرزند به مدت 5 سال در ارتش شرکت کردیم و به کشور خود خدمت کردیم.

این داستانهایی که با زمزمه های همدست به یکدیگر می گوییم ، باید آنها را رها کنیم … در صورت امکان ، به طریقی. شاید ما اجازه دهیم که قوی ترین آنها را برای ما صحبت کند ، شاید ما به طور ناشناس با ما شریک شویم ، همانطور که داستانهای فوق را به اشتراک گذاشتم. من می دانم که این سخنان با صدای بلند برای برخی از ما وجود دارد. من آن را بی اهمیت نمی کنم. و با این حال ، ساکت و مودبانه ، محافظت از خودمان ، این همه اتاق در جهان است که داستان ها را برای ما بازگو کنند. باور های سقط جنین

آنها برای كنترل هنگام تولد از سقط جنین استفاده می كنند ، آنها شلخته هستند ، غیرمسئولانه هستند ، اهمیتی نمی دهند ، زشت و سرد هستند ، در مورد عواقب خود فکر نمی كنند. آنها واقعاً زنانی را نمی شناسند که سقط می شوند (یا حداقل در مورد گرفتن صحبت می کنند).

آنها قطعاً به احتمال زیاد زنانی را می شناسند که یک نفر را داشته باشند و هرگز در حضورشان جرات آن را نداشته باشند. این آنها را شوکه می کند. آنها می گفتند “اما او زن خوبی است” ، زیرا زیرا زنان خوب به دلایل معتبر زیادی سقط جنین می کنند.

 

در بخش نظرات پست فیس بوک یکی از دوستان در مورد این موضوع ، یک زن اظهار داشت که سقط جنین تنها موضوعی است که برای او کاملاً سیاه و سفید است ، سپس وی ادامه داد و گفت که به تفاوت های ظریف نمی پردازد – تجاوز ، فقر ، ظلم ، اقتصاد ، بیماریها احتمالاً سقط جنین ، خاکستری ترین و گل آلود ترین بحث در طول زندگی ما است. اگر نمی توانید منطقه خاکستری در بین آن ها را ببینید ، به سادگی تصمیم می گیرید که توجه نکنید. شما صدای زندگی خاکستری کافی را در زندگی خود ندارید (زیرا آنها احتمالاً می ترسند که صادقانه به شما چیزی بگویند).باور های سقط جنین

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *